Projektujemy
od 1997 roku

Autorską pracownię projektową stworzyliśmy w 2000 roku. Do dziś z powodzeniem zrealizowaliśmy szereg różnorodnych projektów: budynków użyteczności publicznej, domów jednorodzinnych,  biur i wnętrz mieszkalnych.

Mamy bardzo precyzyjnie wyznaczony program współpracy zarówno z inwestorem prywatnym jak i komercyjnym. Pracę rozpoczynamy od analizy kontekstu kulturowego i przestrzennego otoczenia.  Wnikliwie przyglądamy się gustom i osobowościom naszych inwestorów, by stworzyć wymarzone środowisko do życia i pracy. Proponujemy materiały i rozwiązania przyjazne środowisku. Tworzymy architekturę ponadczasową, która ma służyć użytkownikom latami.

Dzięki współpracy z profesjonalistami w zakresie konstrukcji, instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, drogowej oraz kosztorysowej jesteśmy w stanie przeprowadzić proces inwestycyjny od uzyskania warunków technicznych po sporządzenie pełno branżowej dokumentacji projektowej w systemie CAD wraz z uzyskaniem stosownych pozwoleń i uzgodnień. Uczestniczymy w procesie budowy oferując nadzory oraz weryfikując założenia przyjęte w fazie koncepcji.

Założycielami pracowni są mgr inż Rafał Łosiak i mgr inż. Bartłomiej Siwiak. Pozostały zespół pracowni liczy 10 osób, absolwentów kierunków architektonicznych.

Pracownia znajduje się w stylowej, eklektycznej kamienicy położonej w centrum Łodzi przy ul. Roosevelta 16.

 • RAFAŁ ŁOSIAK

  Założyciel firmy „Architekci Łosiak Siwiak”.
  Architekt z uprawnieniami bez ograniczeń w zakresie architektury.

  tel. kom: 606 621 551
  e-mail: rafal@archibox.com.pl

  Rafał Łosiak
 • BARTŁOMIEJ SIWIAK

  Założyciel firmy „Architekci Łosiak Siwiak”.
  Architekt z uprawnieniami bez ograniczeń w zakresie architektury.

  tel. kom: 606 621 549
  e-mail: bartek@archibox.com.pl

  Bartłomiej Siwiak
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.