Architekci Łosiak Siwiak
Autorska pracownia projektowa została stworzona w 2000 roku przez architektów Rafała Łosiaka i Bartłomieja Siwiaka. Już wtedy wykazywaliśmy nowatorskie podejście do architektury, które zaowocowało stworzeniem kilkunastu projektów wnętrz mieszkalnych, biurowych, domów oraz obiektów użyteczności publicznej. Z powodzeniem od kilkunastu lat wprowadzamy w życie swoje nowatorskie pomysły.

Mamy bardzo precyzyjnie wyznaczony program współpracy zarówno z inwestorem prywatnym jak i komercyjnym. Celem Pracowni jest jak najlepsza obsługa naszych klientów przez tworzenie architektury niebanalnej, prostej oraz funkcjonalnej, opartej o najnowsze technologie oraz trendy pozostające w zgodzie z tradycją myśli architektonicznej i ekologią. Wnikliwie przyglądamy się gustom i osobowościom naszych inwestorów, by stworzyć wymarzone środowisko do życia i pracy.

Dzięki współpracy z profesjonalistami w zakresie konstrukcji, instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, drogowej oraz kosztorysowej jesteśmy w stanie przeprowadzić proces inwestycyjny od uzyskania warunków technicznych po sporządzenie pełno branżowej dokumentacji projektowej w systemie CAD wraz z uzyskaniem stosownych pozwoleń i uzgodnień.

Rafał Łosiak

Założyciel firmy "Architekci Łosiak Siwiak". Architekt z uprawnieniami bez ograniczeń w zakresie architektury.

Bartłomiej Siwiak

Założyciel firmy "Architekci Łosiak Siwiak". Architekt z uprawnieniami bez ograniczeń w zakresie architektury.


Zespół

Marcelina Kitel

Asystent Architekt


 
Architekci Łosiak&Siwiak
Biuro projektowe wykonuje projekty domów, mieszkań, obiektów użyteczności publicznej, a także projekty wnętrz, rezydencji.
Copyright © 2018 :: made by pinkpin