FORD AUTO BRZEZIŃSKA

IDEA:

Ford Auto Brzezińska to przykład architektonicznej odpowiedzi na potrzeby nowoczesnego salonu samochodowego. Zlokalizowany przy ulicy Pabianickiej w Łodzi łączy w sobie funkcję salonu, serwisu oraz przestrzeni wystawienniczej. Estetyka wyraźnie nawiązuje do cech współczesnych samochodów zawierając w sobie dynamikę, lekkość i funkcjonalność. Poszczególne strefy funkcjonalne zostały połączone w spójną całość w oparciu o dwa główne materiały: grafitową stal i szkło.

Budynek zlokalizowano centralnie na działce zwracając reprezentacyjną, przeszkloną elewację w stronę ulicy Pabianickiej.  W części tej zaprojektowano dwukondygnacyjną strefę wystawienniczą, strefę sprzedaży, strefę doradców serwisowych oraz strefę wydawania samochodów. Wejście główne poprzedzono efektownym zadaszeniem. Część serwisowa jest również dwukondygnacyjna. Zawiera w sobie stanowiska naprawcze, przestrzeń magazynową oraz pomieszczenia biurowe i techniczne.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Projektujemy
od 1997 roku
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.